ВЕЛОРЕТРО

Мережа магазинів ВЕЛОПЛАНЕТА спільно з організаторами ХаРС-2017. Made in USA готує революцію в організації проведення ретро виставок.
Будучи однією з найбільших компаній на велоринку України, ВЕЛОПЛАНЕТА запрошує всіх власників ретро велосипедів взяти участь в ХаРС-2017, забезпечивши ідеальні умови для експозиції та зберігання велосипедів в період з суботи, 27 травня, 9.00 по неділю, 28 травня, 19.00 на майдані Свободи.

Якщо Ви власник відомого американця Schwinn, або можливо у Вашому гаражі досі зберігається легендарний ХВЗ вашого батька, або навіть діда – у вас є унікальна можливість продемонструвати його справжнім цінителям історії!


УМОВИ УЧАСТІ
Для участі в ретро зльоті необхідно зареєструвати свій ретро велосипед і переконатися, що інформація про техніку внесена до каталогу виставки.


В період 27 травня з 9.00 до 12.00 вам необхідно буде доставити велосипед на місце виставки, де його приймуть на відповідне зберігання за актом прийому-передачі з фотофіксацією.
Бажаючі попрощатися з технікою зможуть сміливо розмістити табличку «ПРОДАЖ» з контактною інформацією.
Кожному зареєстрованому учаснику буде надано окреме місце з описом моделі і історії його велосипеда.
Після закінчення виставки, 28 травня з 18.00 велосипед буде повернений назад своєму власникові.


В рамках ретро зльоту 2017 організатори підготували 100 виставкових місць для ретровелосіпедов, а також 100 квитків для їх власників на обидва дні фестивалю.

Кожному учаснику веловиставки компанія ВЕЛОПЛАНЕТА надає подарунковий сертифікат на -10% на НЕ акційні товари (велосипеди, аксесуари, комплектуючі та інше) у всіх магазинах мережі.
Підготовлений персонал мережі Велопланета буде цілодобово знаходитися в зоні експозиції та стежити за тим, щоб ваша раритетна техніка залишалася в цілісності й схоронності.


Також в межах програми всі охочі зможуть познайомитися з справжнім американським велобрендом Electra і взяти участь в безкоштовному тест-райді на справжніх каліфорнійських круїзерах.


Познайомитися з учасниками, які зареєструвалися, а може і прийняти рішення можливо в каталозі нашого зльоту


До зустрічі на ВЕЛОРЕТРО!

Контактная информация:
Veloplaneta.com.ua
Pr.veloplaneta@gmail.com
093 276 05 70 – Мария Касаткина
067 570 47 56 – Дядя Фара

А це наша рідна:

  • Українська
  • English
  • Русский

НОВИНА ОДНИМ РЯДКОМ

Цілодобово працюємо над концепцією ХаРС-2018